Kurkime grožį kartu !

Įmonės apžvalga:

UAB "Vitrina" ilgametė bei patikima įmonė savo veiklą tęsia jau 20-tus metus - buvo įkurta 1992 metais. Viena iš pirmųjų įmonių Lietuvoje, kuri pradėjo importuoti profesionalią kosmetiką grožio meistrams. Įmonė yra daugelio prekinių ženklų atstovė baltijos šalyse ir gali pasiūlyti itin kokybiškus produktus už priimtiną kainą ne tik grožio specialistams, bet ir žmonėms besirūpinantiems savo išvaizda.

Šiuo metu įmonė taipogi intensyviai plečia savo kosmetikos parduotuvių tinklą Lietuvoje - VITRINA PRO parduotuvėse grožio prekių ras ne tik grožio salonų meistrai, bet ir žmonės vertinantys kokybę.

Misija:
Grožio salonams pasiūlyti aukštos kokybės produktus kartu su profesionaliu mokymu, bei VITRINA PRO firminėse parduotuvėse pasiūlyti aukščiausios kokybės grožio prekių iš pirmų rankų už prieinamą kainą.


Produktai:
Įmonė yra daugelio prekinių ženklu atstovė Baltijos šalyse. Tarp kurių yra:

ORLY (JAV) – Orly nagų lakai ir nagų priežiūros priemonės. Bio Solutions nagų lakas, nagų priežiūros priemonės, SPA manikiūras ir SPA pedikiūras.


GREEN LIGHT (Italija) – profesionalūs plaukų dažai, gydomosios plaukų ir galvos odos priemonės, atstatančios plaukų kosmetikos priemonės pažeistiems plaukams, profesionalios plaukų modeliavimo ir kasdieninės priežiūros priemonės.


BALMAIN Paris (Prancūzija) - aukščiausios kokybės plaukų prailginimo sruogos, visi įrankiai plaukų prailginimui, apmokymas dirbti.


TÜCKMAR (SOLINGEN, VOKIETIJA) - aukščiausios kokybės žirklės kirpėjams iš Solingeno.


KIEPE (ITALIJA) – Kirpėjų žirklės. Manikiūro, pedikiūro ir kosmetologo įrankiai profesionalams ir buitiniams vartotojams.


NIEGELOH (SOLINGEN, VOKIETIJA) – aukščiausios kokybės manikiūro įrankiai iš Solingeno skirti profesionalams ir buitiniams vartotojams.


MILLENNIUM (ANGLIJA) – manikiūro įrankiai, medžiagos, nagų puošybos ir dizaino priemonės.


GLANET – aukščiausios kokybės stiklo dildės nagams iš Čekijos.


PANDA (LENKIJA) – Baldai kirpėjų, kosmetologų ir manikiūristų darbo vietoms.


CERIOTTI (ITALIJA) – Aukščiausios kokybės baldai, sterilizatoriai, plaukų termostimuliatoriai ir garintuvai grožio salonams.


DECOMEDICAL (ITALIJA) – Elektros-medicininiai prietaisai veido ir kūno odos sveikatos palaikymui ir gražinimui, skirti kosmetologo salonams ir odos sveikatingumo klinikoms . 

Ir dar dauk kitų!
Atgal
Bendraukime Youtube Facebook My status
Parduotuvė internetebeautyforsale.eu
Mus rasite
V. Pietario g. 8,
LT-03125 Vilnius,
Tel. / faks. +370 5 2130845
Mob. +370 685 64579
info@vitrinapro.lt